Zaczynamy nowy rok szkolny!

Już w najbliższy poniedziałek nasza szkoła znów rozbrzmi śmiechem kursantów, a klasy wypełnią umysły żądne nowej lingwistycznej wiedzy. W tym roku przygotowaliśmy dla wszystkich miłą niespodziankę…

Nowy rok – nowa szkoła

Wakacje były dla nas okresem wytężonej pracy, jednak efekty udowadniają nam, że było warto! Siedziba naszego centrum przy ul. Pękowickiej w Krakowie wygląda teraz prawie jak Grand Hotel 😉 Wyremontowane sale, przyjazne korytarze, nowe meble i dekoracje – w takiej szkole aż chce się uczyć!

Pierwsze zajęcia już od 4 września

Przyjemność uczestnictwa w pierwszych zajęciach w świeżo wyremontowanej szkole będą mieli kursanci z grup utworzonych jeszcze w ubiegłym roku. Są to grupy uczniów z klas 1-3, 4-6 oraz z klasy 7.

Kolejne grupy ruszają już 11 września

Wszystkie pozostałe grupy zaczną swoje zajęcia wraz z dniem 11 września. WAŻNE! Prowadzimy nabór całoroczny, dlatego nawet, jeśli zajęcia już się rozpoczęły, istnieje możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym czasie po utworzeniu się grupy.

Przypominamy, że prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy zajęcia na każdym poziomie z 6 języków:

• angielskiego,
  • niemieckiego,
  • hiszpańskiego,
  • włoskiego,
  • francuskiego,

Naszym atutem są małe, kameralne grupy i przyjazna atmosfera. Z nami każdy może zostać językowym LEADEREM. Zapraszamy! Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 607 262 241.